IMG_5588

www.otoreiprich.cz

🇨🇿 Oto Reiprich je absolventem Pražské konzervatoře ze třídy Mgr. Romana Novotného a absolventetm Akademie Múzických Umění v Praze ze třídy Prof. Radomíra Pivody. Jako interpret uspěl v několika soutěžích a zúčastnil se mistrovských flétnových kurzů v rakouském Payerbachu a Fissu pod vedením mezinárodně uznávaných profesorů (Hansgeorg Schmeiser, Pierre – Yves Artaud, Felix Renggli, Gottfried Pokorny, Anders Ljungar-Chapelo, Kersten McCall, Robert Stalmann). V rámci programu ERASMUS absolvoval roční stáž na Universitat fur Musik und Darstellende Kunst Wien u profesora Hansgeorga Schmeisera. V současnosti je členem Pražské komorní filharmonie a souboru Belfiato Quintet. Spolupracuje s Baborák Ensemble a Českou Sinfoniettou. Od roku 2011 je hostujícím prvním flétnistou v České filharmonii a od roku 2013 prvním flétnistou orchestru Národního divadla v Praze.

🇬🇧 Oto is a graduate of the Prague Conservatory from the class of Mgr. Roman Novotny. At present time he is a student at the Academy of Performing Arts in Prague with prof. Radomir Pivoda. During his studies he passed an ERASMUS intership at Universität für Musik und Darstellende Künst in Wien in the class of Hansgeorg Schmeiser.
Oto participated with success on a number of competitions (Competition of Czech Conservatories in Ostrava, Vidnava). He mastered his skills on flute masterclasses in Semmering and Fiss, led by renowned professors (Hansgeorg Schmeiser, Pierre – Yves Artaud, Felix Renggli, Anders Ljungar-Chapelo, Kersten McCall, Robert Stalmann).
Oto is a regular member of the Prague Philharmonia. He cooperates at the same time with the Baborak Ensemble and the Berg Orchestra. From 2011 he has been a guest solo-flutist of the Czech Philharmonic Orchestra.